Park Sensörü

        Otomobilde park sensörü, hayatımızın parçası haline gelmiş bir çok otomobil firması tarafından standart olarak kabul edilmeye başlamıştır.  Aracınızı park ederken arka ve ön tarafını çarpmanızı önler ve rahat park yapmanızı sağlar.  Dahada önemlisi aracınızla geri giderken görüş açınızın dışarısında kalan bir canlıyı 3. bir göz gibi sensörleri ile algılayarak istemeden zarar vermenize engel olur. Günümüzde yeni üretilen araçlarda standart hale gelmiş olan bu sistemi her araca orjinali kalitesinde ve aracınızla aynı renkte çok makul fiyatlarla uyguluyoruz. Aşağıda geri vites sensörü uygulamalarımızı detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Araba park sensörü fiyatları için bizi arayın. Kaliteli işçilik satış ve montajımız ile siz kullanıcılara sunuyoruz.

        

Park sensör çeşidi satış ve montajı hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bizi arayınız   Necati Ünlü (0532 216 00 90)
REFERANS OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ UYGULAMALARI (You Tube) KANALIMIZDAN OYNATMA LİSTELERİNE GİREREK AYNI İŞİ  FARKLI MARKA ARAÇLARA YAPTIĞIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

Call Now Button