Dvr Kamera

        Otomobilinizi kullanırken sürüş esnasında yol görüntüsünü kayıt yapan DVR KAMERA kayıt sistemi araçla seyir esnasında sizin yolculuğunuz boyunca görüntü kaydı yapar ve herhangi bir kaza durumunda dvr kamera görüntüyü kayıt yaptığı için olaydan sonra mini sd. kartını bilgisayarınıza takıp kaza görselini izleyebilir ve iki tarafın anlaşmazlığı gibi konularda kanıt olarak kullanabilirsiniz. Ülkemizde tam olarak yasal bir mecburiyeti bulunmamakla birlikte, bazı sigorta şirketleri aracınızda dvr kamera kayıt sisteminiz varsa kasko poliçenizde indirimler yapabiliyor. dvr araç kamera kayıt sistemi siz aracınızı kullanırken kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Bizim elimizdeki dvr kamera kayıt cihazları her araca çok kolay adapte edilebilir. Aracınız bu işlemden herhangi bir şekilde hasar görmez, garanti dışı kalmaz.

 

Dvr kamera kayıt cihazı satış ve montajı hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bizi arayınız.  Necati Ünlü (0532 216 00 90)

REFERANS OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ UYGULAMALARI (You Tube) KANALIMIZDAN OYNATMA LİSTELERİNE GİREREK AYNI İŞİ  FARKLI MARKA ARAÇLARA YAPTIĞIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

Call Now Button