Kafalık Monitor

        Günümüzde otomobil ile seyahat ederken çocuklarınız arka koltukta vakit geçirmek anlamında sıkıntı yaşarken sizin yol sürüşünüzde dikkatinizi dağıtabilir ve sıkıntılı bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Fakat artık teknoloji o kadar geliştiki multimedia kafalık android işletim sistemli usb monitör taktırdığınızda çocuklarınız arka koltukta usb yada internet üzerinden film izlerken sizde güvenli ve huzurlu seyahat yapabilirsiniz. Kafalık monitör aracın kendi koltuk kafalıklarına braket ile adapte edilir. Portatiftir aracın orijinal kafalıklarına zarar vermeden takılır. İstendiğinde çıkarılabilir. Kafalık monitörlerimiz HD kalitesinde monitördür, sd usb üzerinden medya oynatır. Kaliteli işçilik satış ve montajımız ile siz kullanıcılara sunuyoruz.

Koltuk kafalık monitör satış ve montajı hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bizi arayınız   Necati ünlü (0532 216 00 90)
REFERANS OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ UYGULAMALARI (You Tube) KANALIMIZDAN OYNATMA LİSTELERİNE GİREREK AYNI İŞİ  FARKLI MARKA ARAÇLARA YAPTIĞIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ. 
Call Now Button