Dikiz Ayna Kamera

        Günümüzde otomobil kullanırken geri gidişte park sensörü çok önemli bir unsurdur. Bazı otomobillerde geri görüş kamerası fabrika çıkışında araçta bulunmakta  ve geri gidişte  aracın arkasını canlı görmek çok önemli olabilmektedir. Park ederken nereye yanaştığınızı görebilirsiniz. Aracın arkasında küçük bir çocuk yada başka bir canlı olabilir ve bu gibi durumlarda içiniz rahat şekilde park yapabilirsiniz ama bir çok otomobilde geri görüş kamerası bulunmamaktadır.
        Park sensörleri; sonradan her marka araca takılabilir. Teyp yerine multimedia cihaz ile birlikte geri görüş kamerası takılabilir ama araca özel replika  multimedia cihazlar sadece geri görüş kamera taktırmak için yüksek maliyet olabilir. Multimedia sistemine alternatif olarak biz size daha ucuz ve hesaplı maliyeti olan dikiz aynasından geri görüş kamera sistemini öneriyoruz. Kendi orijinal aynasının üzerine geçme olarak adapte edilir ve çok başarılı sonuç alınır. Monitör ölçüleri 4,3” ve  5” olarak seçilebilir.  

                                       

              Dikiz ayna monitör geri görüş kamera satış ve montajı hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bizi arayınız.   Necati Ünlü (0532 216 00 90)

REFERANS OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ UYGULAMALARI (You Tube) KANALIMIZDAN OYNATMA LİSTELERİNE  
GİREREK AYNI İŞİ  FARKLI MARKA ARAÇLARA YAPTIĞIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

Call Now Button