Oto Klima

        Araçların klima bakımı her yaz başında yaptırılmalıdır. Araçtaki klima yağ ve gaz seviyesini, vakum ve pres durumunu öğrenmeniz, polen filtre ve soğutucu radyatör kontrolü yaptırmanız, kötü kokulara karşı bakteri dezenfektesi yapılması hem aracınıza katkı sağlayacak hem de ileride oluşması muhtemel problemleri minimuma indirecektir. Firmamızda tüm marka araçlarınız klima bakımı, klima tamiri, klima gazı dolumu, klima gaz kontrolü ve vakum pres testleri en gelişmiş cihazlarla yapılmaktadır. Araç klima gazı dolum fiyatları için bizi arayın.
        Aracınızın içini yılda bir defa mutlaka dezenfekte ettirmeniz gerekir. Klimalı araçlarda mutlaka polenlerden kaynaklanan bakteri üremesi olur ve bu sizin ve çocuğunuzun solunum yollarında problemlere neden olabilir ve sizi öksürtebilir. İşte burada araç içi ilaçlanması ve dezenfekte edilmesi gerekir. Bu işlemi yılda bir defa mutlaka aracınıza yaptırın.

 Oto klima gaz dolumu ve bakımı hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bizi arayınız   Necati Ünlü (0532 216 00 90)
REFERANS OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ UYGULAMALARI (You Tube) KANALIMIZDAN OYNATMA LİSTELERİNE GİREREK AYNI İŞİ  FARKLI MARKA ARAÇLARA YAPTIĞIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

Call Now Button